Şirketin olmazsa olmazı İŞ ELBİSELERİ!

giviu iş elbiseleri

giviu iş elbiseleri

Şirketin olmazsa olmazı İŞ ELBİSELERİ!

İş elbiselerinin şirketler için ne kadar önemli olduğunu önceki yazılarımızda anlatmıştık. Kısa özet geçmek gerekirse, iş elbiseleri hem can güvenliği, hem de prestij açısından önemli bir ürün. Giviu firmamızdan şirketinize özel yaptıracağınız iş elbisesi koleksiyonu ile, renginden nakışlarına kadar tüm detayları verebilir, insanların hafızasına kendinize özel iş elbiseleri ile kazınabilirsiniz.

Elbiselerin Her Mevsim Değiştirilmesinin Önemi:

İşini bilen firmalar, her mevsim için farklı iş elbisesi bulundurmaktadır. Yaz aylarında hava sıcak olduğu için daha ince, fileli, hava geçirebilen tasarımlar tercih edilirken, durum kış aylarında tam tersi olmaktadır. Kalın, hava geçirmeyen, işçiyi üşütmeyecek ve dayanıklı iş elbiseleri ise kış mevsimi için tercih edilebilir. İşçi ne kadar rahat kıyafet ve rahat çalışma ortamında olursa, işin verimliliği o kadar artar.

Giviu Olarak Ürettiğimiz Yazlık İş Elbiseleri:

Giviu olarak, yıllardır hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde mevsimsel ürünler de üretmekteyiz. Örnek olarak, yaz aylarına özel ürettiğimiz nefes alabilen nano kumaşlı tişört, yelek gibi ürünlerimiz, işçinin daha rahat bir şekilde, terlemeden çalışmasını sağlayıp, işten verim almanızı sağlayacaktır. Ürettiğimiz kısa kol, yazlık V yaka tişörtlerde XS-S-M-L-XL-XXL-XXXL olmak üzere tam 7 beden seçeneği var. Neredeyse tüm ürünlerimiz bay/bayan farketmeksizin her iki cinsiyet için üretilmektedir.

T-Shırt Elbiseleri

Giviu Ürünlerini Nasıl Satın Alabilirim?

Ürettiğimiz ürünleri satın alıp, prestijinizi yükseltmek isterseniz, Giviu.com.TR sitemiz üzerinden istediğiniz ürünü gerekli adedi kadar sepetinize ekleyip, ardından fiyat teklifi alabilirsiniz. Veya direkt olarak 0 212 694 01 00 çağrı numaramız üzerinden bize ulaşabilir, hızlı bir şekilde destek ve fiyat bilgisi talep edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi birinci sınıf kaliteli kumaş, boya kullanarak yılların tecrübesini kazanmış atölyelerimizde üretmekteyiz. Sizlere yardım etmeye her zaman hazırız.
Profesyonel İş Elbiseleri Çözümleri – https://www.giviu.com.tr

Mutfak Kıyafetleri
giviu iş elbiseleri
giviu iş elbiseleri