Maltepe Gelinlik

Bahar sadece yaz mevsiminin müjdesini vermiyor; Güneşin sıcak yüzünü göstermesi düğün sezonunun da habercisi. Hal böyle olunca da düğün hazırlıkları başlıyor tabii ki. Tatlı bir koşuşturma yerini heyecanlı günlere bırakırken, yakanıza yapışan ve paçalara doğru akan kararsızlıklar silsilesi stresin kucaklanmasına neden oluyor. Günler geçiyor, hem de bir türlü geçmek bilmediğini zannettiğiniz, birden haftaların devrilmesine neden olan zaman, kısıtlı olduğunu her kararsızlıkta kanıtlıyor. Düğün hazırlıkları 2021 gelinlik modelleri ile kararsızlıkları daha da coşturuyor. Hangi gelinlik modeli daha güzel derken kafalar karıştıkça karışıyor.

Herkes düğünüyle ilgili hayaller kurar. Özellikle bu hazırlık aşamasında şekillenen ve renklenen bir hayaldir. Günler geçtikçe gerçeği çağırıştıran ve gerçeği geldiğinde ömür boyu unutulmayan bir anıya dönüşür. Tabii ki bu dönüşmeye gelmeden birçok konuda seçim yapılması gerekiyor. Özellikle de gelinlik modeli seçimi adeta tüm organizasyonu şekillendiriyor. Modern mi, nostalji mi derken, gelinlik tarzının kişinin kendi stiline yansıması ve oradan tüm hazırlıklara sıçraması her yanı etkiliyor.

2022 Gelinlik Modelleri Maltepe Gelinlik Sitesinde

2023 gelinlik modelleri genel olarak incelendiğinde dantel ile güpürün asil ve gösterişli uyumunu baskın bir şekilde görülüyor. Dar kesimin hem minimal hem de bu kadar gösterişi temsil etmesi zıtlığında öne çıktığını gösteriyor. Baştan aşağıya dantelin yoğun olduğu bir düğün sezonuna hoş geldiniz! Dantelli gelinlik modelleri sayesinde şık ve sade bir stile kavuşabilirsiniz.

2022 Gelinlik Modelleri

2015-gelinlik-modelleri-1

Dar kesimin hakimiyeti zarafeti tetiklediği apaçık ortada. Kabarık ve gösterişli olmaktansa natürel ve zarif bir duruş istiyorsanız eğer dar kesimli romantik gelinlikler tam anlamıyla size göre demektir. Dantelin geçişleri dekolteyle karışınca ortaya muhteşem bir uyum, harika bir tarz çıkıyor.

2021 Gelinlik Modelleri

2016-gelinlik-modelleri
Gelinlik modelleri 2021

Gelinlik dediğin şatafatlı, kabarık, gösterişli olur diyenler içinde 2022 gelinlik modelleri içerisinde çok özel tasarımlar yer alıyor. Tül detayları ile derinlik sağlanmış, transparan ayrıntılar ile adeta meydan okuyan hem iddialı hem de mütevazi seçimler bulmak zor değil.

2021 Gelinlik Modelleri

2017-gelinlik-modelleri
Gelinlik Modelleri 2022

Balık etek gelinlikler 2023 yılına da tıpkı geçtiğimiz sezon gibi yine damgasını vurmaya hazırlanıyor. Bu sefer biraz daha uzun ve iddialı kuyruk detayları ile geldiğini unutmamak gerekiyor. Dantele dikkat çeken, sade ve düz dökümlü görünümleri de öne çıkaran balık etekli gelinlikler kuğu görünümü ile gelinlikte gösterişe önem verenlere hitap ediyor.

2021 Gelinlik Modelleri

2018-gelinlik-modelleri
Gelinlik modelleri 2022

Bohem stillerin Antik Yunanın Helenistik tavrı ile bir yarış halinde olduğu 2023 modasında, bohemi seçerek salaş ama bir o kadar özgür bir ruhu temsil edebilirsiniz. Helenistik gelinlik modelleri ile de hem nostaljik hem de gerçek bir prenses edasını üzerinize giyebilirsiniz. Bir tarafta özgür stiller diğer yanda eski medeniyetler prensesleri…

2021 Gelinlik Modelleri

2019-gelinlik-modelleri
gelinlik modelleri 2022

Gelinlik seçiminde stillerin ön planda tutulması kadar tabii ki de vücut şeklinin de önemli olduğu unutulmamalıdır. Vücut şekline uyumlu bir gelinlik seçimi için 2024 Moda Gelinlikler yazıma tıklayabilirsiniz. www.maltepegelinlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir