Magnum Çekilişe Nasıl Katılabilirim?

odullu kampanya sitesi

odullu kampanya sitesi

Magnum Çekilişe Nasıl Katılabilirim?

Magnum çekilişi kampanyasını günümüzde yüzlerce kişi beklemektedir. Bu çekiliş kampanyası tamamen yasal olarak yürütülür. Magnum çekiliş kampanyasına katılabilmek için belli başlı ürünleri satın almanız gerekmektedir. Bu ürünler Classic, Badem, Antep, Beyaz, Çikolata, Double, Cookie, Yakut gibi ürünleri veya Magnum Mini ürünlerinden almanız gerekmektedir. Magnum ürünlerini aldıktan sonra üzerinde elinizdeki çubukta yazan şifreyi almanız gerekmektedir. Bu şifreyi aldıktan sonra şifreyi, ad, soyad şeklinde ve arasında boşluk bırakarak 2992 hattına SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. Eğer SMS gönderemiyorsanız bunun alternatif yolları bulunmaktadır. Magnum’un resmi internet sitesi üzerinden çekilişe katılabilirsiniz. Veya bunun yerine Android üzerinde

ve iPhone üzerinde yer alan Magnum mobil uygulaması içerisinden kampanyaya kolaylıkla katılabilirsiniz. Bunun için aynı yöntemlerle şifreyi, ad, soyadı ilgili bölüme girmeniz gerekmektedir. Magnum mini ürünleri hariç diğer ürünlerden alınan şifrelerde 2 adet çekiliş hakkınız bulunur. Aynı şifre ile tekrar katılım gösterilemez. Ayrıca kampanyaya katılmak için herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Birden fazla Magnum ürünü satın alarak şifre alabilir ve bu şifrelerle kampanyaya tekrar katılabilirsiniz. Bu şekilde kampanyalardan elde edilecek hediye kazanma şansınız artar.

Magnum Çekiliş Ne Zaman? Magnum çekiliş sonucunu günümüzde birçok kişi bekliyor. Kampanyaya katılım 01.04.2020 tarihinde başlamıştır. 30.09.2020 tarihine kadar devam edecektir. Bu süre zarfında kampanyaya katılabilirsiniz. Bunun için şifrenizi SMS ile 2992 hattına göndermeniz yeterli olacaktır.

odullukampanya.com

Magnum Çekiliş Kampanyası Hediyeleri

Magnum çekilişiyle birlikte birçok kişiye hediyeler dağıtılmaktadır. Magnum çekilişini kazanan 2 kişiye Porsche Cayman 1998cc 300hp Benzinli 2019 model araba hediye edilecektir. Bu hediyenin toplam değeri tam olarak 901.996,89 liradır. Magnum çekilişine katılan ve şifrelerden hediye kazanan kişiler bu ikramiyeyi kazanacaktır. İkramiye ile ilgili yasal yükümlülükler hediyeyi kazanan kişiye aittir.