İstanbul’da Yat Kiralama

yatkiralama

yatkiralama

İstanbul’da Yat Kiralama

Mayna tekne organizasyonu ekibi olarak sizlere İstanbul boğazının eşsiz manzarası eşliğinde yat kiralama hizmeti sağlamaktayız, Bünyemizde bulunan motor yatlar ve profesyonel ekibimiz tüm kişi gruplarına dört mevsim İstanbul boğazında gerçekleşecek birçok organizasyon türünde hizmet vermektedir.

Bünyemizdeki tüm motor yatlar dört mevsim, haftanın her günü ve saati sizlere hizmet verebilmek için donatılmıştır, Yat kiralama hizmeti ile boğazın eşsiz manzarasına tanıklık edebilir ve ekstra hizmetler ile organizasyonunuzu taçlandırabilirsiniz.

İstanbul boğazında gerçekleştirdiğimiz bazı organizasyon türlerini sizler için aşağıda listeledik;

Boğaz Turu
Yüzme Turu
Evlilik Yıl dönümü
Evlenme Teklifi
Doğum Günü ve Mezuniyet Partileri
İş Toplantıları ve Kurumsal Ağırlama

Yukarıda belirttiğimiz gibi birçok organizasyon türünü İstanbul boğazında lüks ve ekonomik motor yatlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Mayna Tekne Organizasyonu olarak önceliğimiz İstanbul boğazında yat kiralama hizmeti verdiğimiz misafirlerimizin kusursuz bir organizasyon geçirmesi olduğunu belirtmek istiyoruz.

Kusursuz bir yat kiralama organizasyonu düzenlemeniz için ekibimiz tüm ayrıntıları düşünmek de ve size bilgi vermektedir, Yat kiralama hizmeti tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Boğazının Manzarasına Eşsiz Menülerimiz İle Tanıklık Edebilirsiniz

Sizler için mayna organizasyon olarak birçok yemekli ve yemeksiz menü seçeneği sunmaktayız, Yat kiralama hizmeti için aşçı ekibimizin sizler için birçok lüks ve ekonomik menü hazırladığını belirtmek isteriz.

Dilerseniz İstanbul boğazının eşsiz manzarasını birbirinden lezzetli ve enfes menülerimiz eşliğinde seyredebilir ve unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

Yat Kiralama hizmeti için hazırladığımız menüler hakkında bilgi almak için ekibimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz, Ekibimiz sizlere haftanın her günü ve her saati bilgi verebilmektedir.

Ekstra Hizmetler ile Organizasyonunuzu Taçlandırabilirsiniz

Mayna organizasyon olarak yat kiralama hizmeti için birçok ekstra hizmet sunmaktayız, Ekstra hizmetler sayesinde organizasyonunuzu taçlandırabilir ve unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

Yat kiralama hizmeti için ekstra hizmetlerimizden bazılarını sizler için aşağıda listeledik;

Masa ve Yat Süslemeleri
Lazer ve Volkan Gösterileri
Canlı Müzik
Dans Ekibi
Bay Kemancı veya Bayan Kemancı
Fasıl Ekibi

Gibi birçok ekstra hizmet vermekteyiz. Tüm ekstra hizmetler hakkında bilgi almak için iletişime geçtiğiniz ekibimizden bilgi vermesini isteyebilirsiniz ekibimiz sizlere yat kiralama hizmeti için hazırladığımız ekstra hizmetler menüsünü ileteceklerdir bu doğrultuda seçimlerinizi yapabilir ve organizasyonunuzu taçlandırabilirsiniz.

Yat Kiralama Fiyatları

İstanbul boğazında gerçekleştirdiğimiz yat kiralama hizmeti tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir, bu doğrultuda ekstra hizmet, Yemekli veya Yemeksiz menü seçimleri, Saat aralığı gibi birçok ayrıntıdan yat kiralama fiyatları etkilemektedir.

Yat Kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere aşağıdaki web sitemizden ulaşabilir ve hayalinizdeki organizasyonu en uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.
https://www.tekneorganizasyonu.com/yat-kiralama