İlaç Hekimi

ilaç hekimi

ilaç hekimi

İlaç Hekimi

2019 Tarihinden itibaren yayın yapmaya başladı. Sitenin amacı, ilaç kullananlar ve sağlık profesyonelleri için aranabilir ve okunabilir bir biçimde her ayrıntısıyla farmasötik bilgiler (Kullanım Talimatları, Kısa Ürün Bilgileri) sağlamaktır. Ayrıca hastalıklar, sağlık bilgileri, tedavi yöntemleri hakkında kullanıcılara bilgi vermekteyiz.

İlaç broşürleri resmi kurumlardan ve ilaç şirketleri tarafından yayınlanan bilgilerden alınmıştır. İlaç Hekimi olarak yayınlanan ilaç bilgilerini mümkün olduğunca güncel tutmaya çalışıyoruz, ancak ilaç broşürleri zaman içinde güncellendiğinden, buradaki bilgiler her zaman en güncel sürüm olmalıdır. Bu nedenle, herhangi bir ilacı kullanmadan önce bir doktora veya eczacınıza danışmadan kullanmayın.

Herhangi bir konuda bizimle iletişime geçmek için İletişim formunu kullanabilirsiniz. Hem dünya kongresinin hem de sempozyumların editör kadrosunun okurlarıyla doğrudan paylaşma yetkisini izledi. Sadece akademideki gelişmeleri takip etmekle kalmayıp, aynı zamanda sahada çalışan hekimlerin deneyim ve deneyimlerini de okuyucularına iletmekteyiz. www.ilachekimi.com, Türkiye’de doktorlar tarafından kullanılan ilaçlar hakkında bilgi veren bu İlaç Rehberi tarafından oluşturulan, 2010 yılının başlarında hastaları ve diğer kullanıcıları bilgilendirmek için faaliyete geçmiştir.

İlaçlar

İlaç Rehberi sitemiz, şu anda Türkiye’de kullanılan 54978’den fazla ilaç veritabanına ev sahipliği yapıyor. İnsan sağlığını her şeyin önünde görme politikamızla, sağladığımız tüm bilgilerin % 100 doğru olmasını sağlamak için büyük çaba sarf ediyoruz. Veritabanımız da 50bin’den fazla ilaç yer adı, aktif madde, fiyat, üretim ve / veya satış firması tarafından yetkilendirilmiş ilaç ve barkod bilgileri bulunan TC Sağlık Bakanlığı İlaç Genel Müdürlüğü’nden güncel bilgiler sürekli olarak alınmaktadır. İlacın kullanımı, tedavi edebileceği hastalıklar, vb. Bilgiler, ilgili ilacın kullanım talimatları ve kısa ürün bilgileri kullanılarak hazırlanır.

Etkileşimli bir ilaç bilgi kaynağı olarak hizmet sunan sitemiz; ilaç prospektüsü, endikasyon, aktif madde, reçete durumu, atc kodu, şirket bilgileri, ambalaj miktarı bilgileri, ilaçların SGK ödeme durumu, ilaç içerikleri, ne için kullanıldıkları, kullanımdan önce nelere dikkat edilmesi gerekenler, ilaçların nasıl kullanılacağı, olası yan etkileri, ilaçların depolanması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaç talimatları ile ilaç Kısa ürün bilgilerini içeren rehberidir. Bunların dışında, Madecassol kremi Ne İşe Yarar? Madecassol Krem N​asıl Kullanılır?

Öğrenmek için lütfen https://www.ilachekimi.com/madecassol-kremi-ne-ise-yarar-madecassol-krem-nasil-kullanilir/ tıklayınız.

ilachekimi.com