Göbek Eritmek Zayiflama

Göbek eritmek için 3 kolay hareket

Hayalinizdeki bikini vücuduna kavuşmanın zamanı gelmedi mi? Uzun süredir sizi rahatsız eden göbek yağlarınızdan hızla kurtulmanızı sağlayacak 3 kolay hareketi sizin için yazdık. Herhangi bir spor aletine ihtiyaç duymadan yapacağınız bu basit hareketler dümdüz bir karna sahip olmanıza yardımcı olacak. Ancak en iyi sonucu alabilmek için bu hareketleri hafta en az 3 kez tekrarlamalısınız.

gobek-eritme-diyet-zayiflama

İşte göbek eritmek için 3 kolay hareket

Bisiklet mekiği (Bicycle crunch)

Sırt üstü uzanın ve ellerinizi başınızın arkasında birleştirin. Omuzlarınızı hafifçe yerden kaldırarak sağ bacağınızı kendinize doğru çekerken sol dirseğinizi dizinize değdirin. Sol bacağınızı kendinize doğru çekerken sağ dirseğinizi dizine değdirmeye çalışın. Hareketi yaparken nefes alıp verin ve 30 saniye boyunca tekrarlayın.

Makas hareketi (Siccors kick)

Sırt üstü uzanın ve avuç içleriniz yere değecek şekilde ellerinizi vücudunuzun yanlarına koyun. Omuzlarınızı hareket ettirmeden bacaklarınızı düz bir şekilde hafifçe yerden kaldırın. Bacaklarınızı adeta bir makas gibi seri hareketlerle havaya kaldırın ve indirin. Hareketi 30 saniye boyunca tekrarlayın.

Hareketli plank (Plank Up-Down)

Plank pozisyonu alın. Bir elinizden güç alıp vücudunuzu sıkarak yukarı doğru kalkın. Ardından diğer elinizden güç alıp hareketi tekrarlayın. Tekrar plank pozsiyonuna geçtiğinizde bir süre bekledikten sonra tekrar kollarınızdan güç alarak hareketi 30 saniye boyunca tekrarlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir