Film izlemek sinemada mı daha iyi? Evde mi daha iyi?

Film izlemek sinemada mı daha iyi Evde mi daha iyi

Film izlemek sinemada mı daha iyi Evde mi daha iyi

Film izlemek sinemada mı daha iyi? Evde mi daha iyi?

Film izlemek herkesin tutkunu olduğu bir hobidir. Mutlaka bütün insanlar film izler ve bundan zevk alır. Peki film izlemek sinemada mı daha zevkli? Evde izlemek mi daha zevkli?

Bir filmi sinemada izlemek tabi ki çok daha farklı bir deneyim yaşatır insana. Sinemalardaki devasa büyük ekranlar ve gerçekçi full volume ses efektleri sayesinde bambaşka bir dünyanın içine dalıyorsunuz ve film izlemek daha eğlenceli bir hal alıyor. Görüntü kalitesi ve büyüklüğü de çok yüksek elbette. Fakat, sinemalarda uymanız gereken onlarca kural vardır. Mesela, eğer biletinizi erkenden almadıysanız hangi koltuk boşsa ona oturmak zorundasınız ve bu koltuk sinemanın en saçma yerinde olabilir ki o zaman neden sinemada izliyorum diyebilir herkes. Bir türlü yerinde duramayan sürekli önünüzden geçen insanları da unutmamak lazım. Bir de boyunun kilosunun farkında olmadan önünüzü tamamen kapatanlara ne diyeceksiniz? Aynı zamanda yediğinize içtiğinize de dikkat etmeniz lazım. Evde ki gibi gürültülü şekilde cips kola yapamıyorsunuz. Yaparsanız homurdanmalar hemen başlar, gözler size yönelir 🙂

Şimdi gelelim evde film izlemeye. Evde film izlerken oranın sahibi tamamen sizsiniz. Özgürsünüz, istediğiniz filmi seçer, istediğiniz yere istediğiniz şekilde yerleşir izlerseniz. Açarsınız filmsinema.net adresini, ister hd film izlersiniz, ister aşk filmi ister dram. İçinizden geçen tek ses vardır evde. FİLM İZLE! 

Ayrıca evde film izlemek hem ücretsizdir, hem de filmi beğenmediğinizde hemen değiştirme imkanına sahipsiniz. Sinema da filmi beğenmeseniz de bazen izlemek zorunda kalabilirsiniz. İzlemek istemeyip sinemadan çıkarsanız para iadesi de alamıyorsunuz. Bu nedenlerle filmsinema.net adresine girerek yüzlerce filmden istediğini full hd film izle.

Tabii ki evde sinemadaki gibi kocaman ekranlar, mükemmel ses efektleri yok ama ayağını uzatabileceğin bir kanepe veya puf ya da sandalye var. Pijamalar var, cips var kola var 🙂 İstediğin kadar film izle. Her filme para vermek yok tamamen ücretsiz. Şimdi anlattıklarımızı karşılaştırdığımızda sanki evde film izlemek maddi ve manevi olarak daha avantajlı gözüküyor ama sinemada film izlemekte büyük bir tada sahiptir ve mutlaka denenmesi gerekir. İyi seyirler 🙂

Film izlemek sinemada mı daha iyi Evde mi daha iyi
Film izlemek sinemada mı daha iyi Evde mi daha iyi