Esra Erol: “Evlilikten uzak durun.”

esra-erol-evlilikten-uzak-durun

esra-erol-evlilikten-uzak-durun

Esra Erol: “Evlilikten uzak durun.”

Esra Erol: “Evlilikten uzak durun.” açıklamasıyla gündeme damga vurdu. Ünlü sunucu Esra Erol bir zamanlar evlilik programı sunuculuğu da yapmıştı. Ve onlarca kişiyi evlendirdi. Evlilik programı bittikten sonra bir programda gençlere evlilikten uzak durmaları gerektiğini söyleyerek şoke etti.

Candaş Tolga Işık’ın sunduğu Az Önce Konuştum adlı programa katılan Esra Erol konuşmasının bir bölümünde sosyal medyanın yuva yıktığını söyledi. Ve ardından gençlerin evlilikten uzak durmasını söyledi.

Esra Erol ayrıca “Aile içindeki meseleleri göremiyoruz. Sosyal medyadaki olayları görüyoruz. Evin içinde bir gerçek aile oluşursa her şey daha iyi olur.” diye sözlerine devam etti.

Evlilik konusunda da gençleri uyaran Esra Erol, “Gençler evliliğe uzak dursun. Tabii ki bu işin yaşı yok ama kendinizi tanıdığınız, bildiğiniz, ne istediğinizin farkında olduğunuz dönemde aile kurumuna adım atıyor olmanız, sizin evlilik hayatınızı da şekillendirecek. Kendinizi tanıyın, ne hissediyorsunuz bilin. Bu çok büyük bir sorumluluk” dedi.

İzdivaç programı Esra Erol’la kapandıktan sonra yeni programa devam eden Esra Erol Atv’deki programıyla ilgili de konuştu: “Orada olan her şey gerçek. Toplumda bunlar oluyor. Biz sadece bu olanları göremiyoruz. Bizim programımıza gelen herkes evrakları ile geliyor. Ben programda kendimi arabulucu olarak görüyorum. ‘Bu kadar da olmaz’ denilen olaylara biz de tanıklık ediyoruz” ifadelerini kullandı.