E-Ticaret Sitesi Yapan En Güvenilir Firma

E-Ticaret için en iyi firma

E-Ticaret için en iyi firma

E-Ticaret Sitesi Yapan En Güvenilir Firma

E-Ticaret Sitesi Yapan En Güvenilir Firma sayısı oldukça azdır. Evet çok sayıda bu işi yapan vardır, fakat güvenebileceğiniz ve kaliteli hizmet sunan firma çok çok azdır. Bir firmanın iyi bir hizmet verdiğini anlamanıza yardımcı olan belli kriterler vardır. En önemli kriterler arasında teknik destek kısmının iyi işliyor olması gerekmektedir. Firmayla bağlantı kurmakta sorun yaşıyor musunuz ve en önemlisi size satılan paketteki bütün modüllerin var olup olmaması. Maalesef her sektörde olduğu gibi bu sektörde de oldukça dolandırıcı bulunmaktadır. Hatta en fazla sahtekarın ve dolandırıcının olduğu sektör dijital sektördür.

En iyi e-ticaret sitesi yapan firmayı seçerken çok dikkatle araştırmalı ve mutlaka kafanıza takılan bütün detayların tam ve eksiksiz cevabını alabilmelisiniz. Yazılım işi ucu açık ve geliştirilmesi çok maliyetli işlemlerdir. Tam manasıyla detaylı bilgi almadığınız takdirde yazılım sizi bir çok nokta da yarı yolda bırakabilme ihtimali doğurabilir ve ekstra masraflara girmek zorunda kalabilirsiniz.

Bir e-ticaret sitesinde olması gereken bazı özelliklere birlikte göz atalım;

*Gelişmiş ve gelişime açık e-ticaret yazılımı: En iyi e-ticaret sitesi yapan firmayı seçebilmemiz için sistemlerinin gelişime açık olup olmadığından emin olmamız gerekir. Eğer yazılımınız gelişime açık değilse ileri ki günlerde sizde gelişemeyecek ve yok olacaksınız demektir. Çoğu firma bu durum için bir çok AR-GE (Araştırma-Geliştirme) çalışması içindedir ve sistemlerine her geçen gün daha fazla yatırım yapmaktadır. Bu konuda hukumdar.com.tr müşterilerine piyasadaki bütün firmalardan farklı özellikler ve farklı çözüm yollarıyla hizmet vermektedir.

*Güvenlik: En iyi e-ticaret sitesi yapan ve en güvenilir firmayı bulmak için güvenlik önemlidir. E-Ticaret sitelerinde bildiğiniz üzere bir çok kişisel ve ticari bilgiler bulunmaktadır. Bu nedenle en iyi e-ticaret sitesi yapan firmaların en çok dikkat ettiği noktaların başında güvenlik ve kişisel ve ticari verilerin korunması gelir. Piyasada çoğu firmanın müşterileri bu konuda çok ciddi mağduriyetler yaşamış ve e-ticaret hayatlarına son vermek zorunda kalmıştır. E-ticaret modülü satın alırken ilk dikkat etmeniz gereken kesinlikle fiyatlar olmamalıdır, dikkat etmeniz gereken firmaya ve e-ticaret sistemine duyacağınız güvendir. Bu konuda da hukumdar.com.tr müşterilerine %100 garanti ve güven vermektedir.

*Seo Uygunluğu: Kullanmak istediğiniz yazılımın SEO uyumlu olması en önemli özelliklerden biridir. Bir çok e-ticaret firması yazılımlarının ve sistemlerinin SEO uyumlu olmamasına rağmen SEO uyumlu olarak gösterip müşterilerini kandırmakta ve mağdur etmektedir. Bu durumda mutlaka firmanın referans müşterilerini incelemeniz size doğru bilgiyi bulmakta yardımcı olacaktır. İsterseniz Hükümdar Bilişim bünyesindeki SEO danışmanlarımızla görüşerek Google Adwords gibi reklam verme platformu hakkında bilgiler veya daha detaylı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ürün fotoğraf çekimi; e-ticarette en öncelikli yapmanız gereken ürünlerinizin tanıtım video ve çekimlerini yapmak.

E-Ticaret için en iyi firma
E-Ticaret için en iyi firma