BOĞAZDA TEKNEDE DÜĞÜN

teknede-dugun

teknede-dugun

TEKNEDE DÜĞÜN

Teknede düğün, evlilik aşamasındaki çiftlerin hayalini kurduğu lüks bir boğaz organizasyonudur. Düğün mekânı ve düğün konseptleri bakımından son derece şık bir organizasyon olan tekne düğünü, dünya evine girecek çiftlere ve davetlilerine unutulmayan anılar kazandırmakta.

Siz de teknede düğün organizasyonu için boğazda.org adresine girerek platformda yer alan teknelerden teklif alabilir, organizasyonunuzun davetli sayısını, yemek ve içki seçimini, tarihini, saatini, kalkış ve varış noktalarını tekne yetkilisine kolaylıkla ileterek organizasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Teknede Düğün Kaç Saat Sürüyor?

Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğün töreninizin süresi elbette ki önemlidir. Genellikle teknede düzenlenen düğün organizasyonları 4 saatlik turlardan oluşmaktadır. Seçeceğiniz teknenin sizden sonra bir etkinliği olmaması durumunda bu süreyi ekstra ücret vererek uzatabilmek için bogazda.org yetkilisi ile görüşmelisiniz.

Teknede Düğün Organizasyonu ile Romantizm Dolu Saatler

Boğaz’ın enfes manzarası üzerinde birbirinden güzel manzaraların sizlere eşlik ettiği mükemmel bir atmosferde evlenmek, düğün töreninize ayrı bir romantiklik katacaktır. Düğününüz için özel olarak hazırlanmış olan tekne ile boğazda düzenleyeceğiniz bu romantik düğün etkinliği hem sizin için hem de davetlileriniz için muazzam olacaktır.

Şehrin yoğun temposundan uzaklaşarak gökyüzündeki yıldızların ve size eşlik eden şehir aydınlatmalarının yansıması ile romantizmin doruklarına ulaşacaksınız.

Teknede Düğün Fiyatları

Teknede düğün fiyatları değişken olup etkileyen faktörler 5’e ayrılır; 

1-) Katılımcı sayısı
Düğününüze davet edeceğiniz katılımcıların sayısı da yemek ve içecek olarak değişkenlik göstereceğinden dolayı fiyatı etkileyen faktörlerden ilki katılımcı sayısıdır. Sizlere tavsiyemiz az kişili, minik bir eğlence tadında düğün töreni istiyorsanız yat kiralamanızda fayda var. 
2-) Tekne özellikleri
Çok katılımcılı bir düğün düzenleyecekseniz seçeceğiniz teknenin kapasitesine dikkat etmelisiniz. Teknenin iç konforu ve süslemeleri içinde tekne yetkilisinden bilgi almayı unutmamalısınız. Bu gibi detaylar fiyatları etkilemektedir.
3-) Özel istekler
Organizasyonunuzda kendinize has veya misafirlerinizle aranızda sembolik bir anlam ifade eden bazı detayları tekne yetkilisine rica edebilirsiniz ya da düğün esnasında gerçekleşmesini istediğiniz romantik ya da anısı olan bir sürprizi tekne yetkilisi ile anlaşarak düzenleyebilirsiniz. 
4-) Yiyecek/içecek tercihi
Yiyecek ve içecek seçimleriniz tekneden tekneye değişiklik gösteren ve fiyatı etkileyen faktörlerden bir diğeridir. Davetlilerinize özel bir yemek ve içki tercihinde bulunmak istiyorsanız bunlar ücrete tabii olacaktır. 
5-) Gösteriler
Havai fişek, lazer ve özel müzik performansları gibi faktörler de fiyatları belirleyici unsurlardır.
Düğününüze ekstra bir görsellik katılması, davetlilerinizin meraklı bakışlarıyla yapılan bir havai fişek gösterisi organizasyonunuza pozitif bir katkı sağlayacaktır.

Teknede Düğün İçin En Uygun Adres Bogazda.org

Teknede düğün organizasyonu için en uygun fiyatlar ve kusursuz hizmet için boğazda.org u önermekteyiz. İstanbul boğazının eşsiz manzarası eşliğinde kusursuz bir düğün organizasyonu için bogazda.org ekibi sizlere haftanın her günü ve saati hizmet vermektedir.

Teknede düğün hakkında fiyat bilgisi almak için ekibimize https://bogazda.org/ üzerinden ulaşabilir ve hayalinizdeki düğün organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.