4 Mayıs Pazartesine Ait Reyting Sonuçları!

Reyting Sonuçları

Reyting Sonuçları

4 Mayıs Pazartesine Ait Reyting Sonuçları!

Düne ait Dünün reyting sonuçları yayınlandı! Seyirciler tarafından en çok ilgi gören ve seyredilen programların ne olduğunu ve ilk 10’a giren programları haberimizde bulabilirsiniz. 4 Mayıs 2020 Pazartesi günü AB ve Total seyirci kitlesinde en beğenilen program ne oldu? Zirveden sonra ikinci ve üçüncü sırada hangi yayınlar yer alıyor? Diziler, yarışmalar, yerli-yabancı filmler, gündüz kuşak programları vb. arasındaki mücadelede son durum ne? İşte son dakika reyting haberleri!

Survivor2020 Zirveyi Kaptırmıyor!

Survivor2019 senesinde Türkiye-Yunanistan konseptiyle ekranlara gelen yarışma reytinglerde umduğu başarıyı bulamamıştı. Bu sene ise Acun Ilıca’nın yüzü gülüyor; Gönüllüler-Ünlüler formatına geri dönüş yapan yarışmada seyircinin ilgisi yeniden bu yarışmaya çevrildi! Birçok dizinin ve programının Korona salgınından ötürü yayınlanmıyor oluşu da yarışmaya reyting rekabetinde avantaj sağlıyor! Survivor2020 Ünlüler-Gönüllüler dün akşam hem AB hem Total’de birinci oldu! Survivor’dan sonra zirveyi takip eden program ise Fatih Portakal ile Fox Ana Haber! Program hem AB hem Total’da aynı sırayı aldı ve ikinci oldu. AB grubunda 3.sıra ise Survivor Extra’ya ait! Total 3.sü ise Ece Üner’in sunduğu Show Ana Haber! AB grubunda seyircilerin en çok izledikleri diğer iki program ise filmlerden oluşuyor. AB 4. Sırada Cici Babam hemen ardından ise Görevimiz Tehlike 5 filmleri geliyor. Total grubunda ise 4.sırada Recep İvedik 3 ve 5. sırada ise Esra Erol’da gündüz kuşağı programı var. Güncel reyting haber gelişmelerinde ilk 10 sıralamasına göz atın!

4 Mayıs AB ve Total Reyting Sonuçları!

Haber365 reyting sonuçları şunlardır:

AB Reyting Sıralaması

 1. Survivor
 2. Fatih Portakal ile Fox Ana Haber
 3. Survivor Extra
 4. Cici Babam
 5. Görevimiz Tehlike 5
 6. Cingöz Recai Bir Efsanenin Dönüşü
 7. Show Ana Haber
 8. Zuhal Topal’la Sofrada
 9. Cici Babam Tekrar
 10. Recep İvedik 3

Total Reyting Sıralaması

 1. Survivor
 2. Fatih Portakal ile Fox Ana Haber
 3. Show Ana Haber
 4. Recep İvedik 3
 5. Esra Erol’la
 6. Survivor Extra
 7. Cici Babam
 8. Buket Aydın’la Kanal D Ana Haber
 9. ATV Ana Haber
 10. Görevimiz Tehlike 5

Reyting sonuçlarını, programlarla ilgili son gelişmeleri öğrenmek için https://www.haber365.com.tr/kultur-sanat-haberleri adresine tıklayabilirsiniz.

Günecel Reyting Sonuçları